درباره تهران فوکا

34-2.jpg

شرکت تهران فوکا در سال 1365 تحت عنوان نماینده شرکت فوجی فیلم ژاپن در ایران به ثبت رسید و فعالیت خود را در زمینه توزیع گستره‌ی وسیعی از محصولات این شرکت، شامل لوازم عکاسی و مواد مصرفی آغازنمود. فعالیت شرکت تهران فوکا در زمینه دستگاه‌ها و مواد مصرفی پزشکی (مانند دستگاه‌های رادیولوژی آنالوگ و دیجیتال)، و دستگاه‌های چاپ دیجیتال صنعتی و مواد مصرفی چاپ و لیتوگرافی (زینک و فیلم) ادامه یافت.

اینک نزدیک به سه دهه است که این شرکت به عنوان یکی ازبزرگترین شرکتهای فعال در زمینه عرضه و خدمات پس از فروش ، توانایی تامین انواع نیازهای خانگی و صنعتی موجود دربازار را دارد.

تجربه نزدیک به سه دهه در عرضه انواع محصولات تصویربرداری الکترونیکی، فرصت مناسبی بوده تا اینک ما بتوانیم سبد محصولات متنوع و متمایز برای پاسخگویی به نیازهای متفاوت شما فراهم آوریم.این محصولات در دسته های جداگانه به شرح ذیل می با شند:

 

·      لوازم عکاسی و مواد مصرفی(انواع دوربین‌های خانگی، دوربین‌های کوچک حرفه ای، دوربین‌های بدون‌آینه، لنزهای حرفه ای عکاسی)

·      دستگاه‌ها و مواد مصرفی پزشکی( دستگاه‌های تصویربرداری آنالوگ و دیجیتال مانند ماموگرافی، رادیولوژی و ...)،

·      مواد مصرفی چاپ (زینک و فیلم)

امروزه توجه به کیفیت کالا از مهمترین وظایف شرکتهای توزیع کننده کالاست و خدمات پس از فروش ضامن حفظ این کیفیت می باشد. مجموعه فوجی فیلم با توجه به اهمیت این موضوع بر ارائه خدمات برتر به خانواده مشتریان خود تاکید دارد. در همین راستا شرکت فوجی فیلم وظیفه دارد در اسرع وقت، با دقت و مشتری مداری که لازمه کار خدماتی است به مشتریان خود پاسخگو باشد. از این رو کلیه محصولات شرکت فوجی فیلم فقط با گارانتی تهران فوکا ارائه می گردند.

عمده استراتژی شرکت های موفق بر یک موضوع اساسی استوار است. توانمندی کافی در ارائه خدمات مشتری مدارانه و تمرکز بر حفظ و رعایت حقوق کاربران ، این همان موضوعی است که باعث شده تا تهران فوکا طی یک دهه گذشته به یک شرکت بزرگ و قدرتمند در عرصه تصویر برداری الکترونیکی مبدل شود.

درباره فوجی فیلم

pic_012.jpg

فوجی‌فیلم Fujifilm Holdings Corporation, شناخته شده با نام  富士フイルム株式会社 Fujifuirumu Kab ushiki-kaisha یک شرکت چندملیتی عکاسی و ژاپنی است که در توکیو تاسیس شد.

بیشتر فعالیت‌های فوجی‌فیلم در زمینهٔ توسعه و تولید و فروش و خدمات فیلم‌های رنگی و دوربین‌های دیجیتال و وسایل ظهور عکس، کاغذ رنگی، مواد شیمیایی ظهور و سایر وسایل عکاسی است.

شرکت تهران فوکا به عنوان تنها نمایندگی رسمی و انحصاری فوجی فیلم ژاپن از سال 1364 اقدام به ارائه محصولات این شرکت در ایران نموده است.

هم اکنون محصولات متنوعی از کمپانی فوجی فیلم نظیر تجهیزات عکاسی آنالوگ، تجهیزات عکاسی دیجیتال، دوربین های عکاسی دیجیتال، دوربین های فیلمبرداری حرفه ای، لابراتوارهای چاپ عکس، تجهیزات عکاسی سه بعدی و تجهیزات پزشکی توسط تهران فوکا در سطح شرکت توزیع و گارانتی می گردد.