xp130-headertxt.jpg
xp130-pic1.jpg

دوربین کامپکت ضدآب XP130
یک دوربین فوق العاده برای علاقه مندان به ورزش و طبیعت. مقاوم در برابر تغییرات دما تا 10- درجه سانتیگراد، ضدآب تا عمق 20متری، ضد ضربه تا ارتفاع 175 سانتیمتر و مقاوم در برابر گرد و غبار. امکان گرفتن 240 عکس با یک بار شارژ باتری . دارای قابلیت اتصال به کابل HDMI و اتصال وایرلس به دیوایس های هوشمند توسط اپلیکیشن فوجی فیلم. دارای BlueTooth برای انتقال عکس و فیلم بدون نیاز به شبکه، کابل و اپلیکیشن . این دوربین همچنین امکان اتصال به پرینترهای INSTAX SHARE را نیز دارد. پس از عکاسی در طبیعت لذت ببرید و عکس های فوق العاده خود را روی فیلم های چاپ سریع پرینت کنید. دارای فیلترهای مختلف که به شما امکان ایجاد عکس هایی با رنگ ها و جلوه های متفاوت می دهد. شما می توانید بر روی نمایشگر دوربین، فیلتر مورد نظر را انتخاب و اعمال نمایید. همچنین هفت نوع از این فیلتر ها را بر روی ویدئو نیز می توان اعمال نمود. دارای مود عکاسی پانوراما . امکان ایجاد تناسب خودکار میان نور محیط و نور صفحه نمایش جهت دید بهتر صفحه حتی در محیط خیلی روشن و آفتابی و مصرف کمتر شارژ باتری.

New Cinemagraph Mode

مود جدید سینماگراف ، تصاویر ساکن را با عناصر متحرک تولید می کند. سینماگراف یک رویکرد عکاسی جدید است که باعث می شود یک عکس از میان یک فیلم به وجود آید که بخش های اصلی آن ثابت و چند عنصر از آن متحرک می باشد. این رویکرد در حوزه تبلیغات و تجارت بسیار مورد توجه قرار گرفته است.
بر این اساس شما یک ویدئو پنج ثانیه ای را ریکورد کرده و از عکس آن ویدئو، عناصر متحرک را انتخاب می کنید. مود سینماگراف از امکانات جذاب این دوربین می باشد.

img_02.gif
WiFi

زوم

امکانات ویژه
باتری ابعاد و وزن فیلمبرداری نمایشگر سنسور رزولوشن مدل 
tik  5X optical ضدآب تا 20 متر
ضد ضربه تا 1.75 متر
ضد یخ زدگی تا -10 درجه سانتی گراد
ضد گرد و خاک
Bluetooth دارد
Li-ion battery
NP-45S
109.6×71.0×27.8mm
207.4g
Full HD
1920×1080
60p
3.0 inch
920k نقطه ای
TFTcolor LCD
1/2.3 inch
BSI-CMOS
16.4 مگا پیکسل  TABLEXP 130
مقایسه با سایر مدل ها